Currex RunEXPERT wkładki dla biegaczy LOW

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: CURREX
 • Kategoria: Wkładki
 • Dostępność: Jest
 • Czas realizacji: 1-2dni
 • 169,00 zł

  Opis produktu

  Znalezione obrazy dla zapytania currex logo

  Zauważysz różnicę gdy tylko je włożysz. Potem zacznij biec – i już nigdy nie będziesz chciał biegać inaczej. Lekka, dynamiczna i zapewniająca przyjemne wsparcie wkładka CURREX RunEXPERT spełnia swoje zadanie: 100% przeniesienia energii na podłoże. Mniejsze zmęczenie stop i mięśni łydek. Stymulacja neuronów poprzez wypustki 3D, aby jeszcze bardziej stymulować mięśnie do szybkiej pracy i jak najlepszych osiągów. Przygotuj się na najwyższy poziom przyjemności z biegania!

  Wkładki Currex RunEXPERT LOW przeznaczone są dla osób z niskim łukiem stopy i nadmierną pronacją (stopy i kolana uciekają do wewnątrz, buty(podeszwa) ścieraja się od wewnętrznej strony).

       

  • Waga wkładki: 40g (rozmiar M), Drop: 0 mm
  • Dopasowanie wkładki: przy zamówieniu wyślij informację o długości wkładki w butach, których używasz w centymetrach.
  • Dostępne rozmiary: S,M,L,XL,XXL
  • Każdą wkładkę można dodatkowo dopasować w zakresie 1 cm.
  • Przeznaczenie: bieganie, triathlon

  •  

   

  Technologie Currex:

   

  1 Biomechaniczne Ułożenie Pięty: Auto dopasowanie pięty.

  Wyniki badań udowodniły, że brak elastyczności i sztywny zapiętek buta uniemożliwiają osiągnięcie doskonałych rezultatów. Dlatego currexSole oferują system auto dopasowania: Miękki, specjalnie zaprojektowany zapiętek, pozwala na ruch pomiędzy piętą i śródstopiem, zapewniając jednocześnie odpowiednie wsparcie. To wręcz idealny amortyzator! 

  2 Potrójna Warstwa – Strefa Komfortu Twojej Stopy

  Currex zapewnia Twojej stopie potrójne wsparcie. Mniej potu i przykrego zapachu, lepsza cyrkulacja powietrza – i nie ma szans na powstawanie pęcherzy lub odcisków! Wierzchnia warstwa wykonana jest z materiału tekDRY aby zapewnić optymalne odprowadzenie wilgoci i jak największy komfort. Warstwa środkowa wykonana została z cienkiej pianki Freeflex Memory Foam, która przyjemnie dopasowuje się do stopy i jest impregnowana ekstraktem bambusowym aby zapobiegać rozwojowi bakterii i neutralizować zapachy. Dolna warstwa to unikalne połączenie kauczuku i pianki EVA, dająca stopie przestrzeń, której ta potrzebuje – kiedy jej potrzebuje. 

  3 Akumulacja Energii: 3D DAT (Dynamic Arch Technology)

  Twarde materiały w tradycyjnych wkładkach blokują naturalny ruch stopy. W currexSole łuk stopy jest przytrzymywany przez 3D DAT, dynamiczny, środkowy mostek wykonany z nylonowego kompozytu. Przytrzymuje i układa stopę, jednocześnie zmniejszając niepożądane ruchy, które często są przyczyną dolegliwości przeciążeniowych. Wsparcie pod łukiem stopy znajdujące się  po wewnętrznej stronie wkładki. jest zaprojektowane dla odpowiedniego rozpraszania nacisku i stabilizacji stopy. 
  W zależności od rozmiaru, rodzaju wkładki różni się długością, profilem i sztywnością materiału. Np.: modele biegowe, ze względu na specyfikę sportu wyposażono w wparcie bardziej elastyczne niż model rowerowy.

  4 Wyjątkowa Amortyzacja Śródstopia: MC.  

  Podczas intensywnego uprawiania sportu, przednia część stopy potrzebuje szczególnej ochrony. currexSole to prawdziwe amortyzacyjne skarby, dzięki PORON®, globalnemu liderowi w dziedzinie amortyzacji i absorbcji.
  Sprawdź jak dopasować odpowiedni rodzaj/kolor wkładki wykonując poniższy FootDisc test.

   

  Test krok 1:
  Określ rodzaj swojej stopy.
  W tym celu wykonaj odbicie mokrej stopy na kartce papieru lub gazecie. 
   
  Porównaj wynik z obrazkiem poniżej i zapisz wynik np: B


  Test krok 2:
  Określ budowe swoich nóg i porównaj z załączonym poniżej obrazkiem. 

  Dopisz do wybranego rodzaju stopy np: B2  Test krok 3: Wynik
  Znajdź właściwą wkładkę dla twojego wyniku: np B2


        wkładki NIEBIESKIE                 wkładki ŻÓŁE           wkładki CZERWONE