Fuji Norcom 1.3 Sram Force AXS model 2020

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: FUJI
  • Kategoria: Rower » Rowery i ramy » Rowery TRI / TT
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: Na zamówienie 3-4 dni
  • 34 199,00 zł

Opis produktu

Fuji Norcom Straight 1.3 aerodynamiczny rower triathlonowy model 2020 wyposażony w grupę osprzętu SRAM Force AXS

Oto on Norcom Straight stworzony wedle zasady - najważniejsze jest dopasowanie.
Został zaprojektowany w tunelu A2 po to aby być jednym z najszybszych rowerów na świecie. 
Jednak ważniejsze było zaprojektowanie takich możliwości ustawień jakich nie oferuje żaden inny Superbike na rynku. 
Fuji wierzy że więcej dostępnych ustawień pozwoli zawodnikowi uzyskać możliwie najbardziej Aerodynamiczną pozycję, w której nie bęziesz uciskać swoich płuc lub zaburzać pracy nóg, pozwala to na uzyskanie optymalnego poziomuy komfortu, a zatem zwiększa wydajność i prękość. 
Prostota budowy to także łatwiejszy serwis oraz montaż/demontaż roweru a zatem Norcom jest oczywistym wyborem dla triathlonisty.

DOPASOWANIE

Współpracując zarówno z zawodowymi triathlonistami jak i amatorami uznano, że rower musi mieć szeroki zakres regulacji poszczególnych komponentów w celu uzyskania jak najlepszej wydajności pedałowania.

Norcom Straight oparty jest na 5 rozmiarach ram, dzięki którym zarówno sportowcy o niskim wzroście jak i Ci w okolicach 200cm  dopasują idealną pozycję aerodynamiczną dla siebie.

SZYBKOŚĆ/AERODYNAMIKA

Norcom Straight został zaprojektowany i wiele razy testowany w tunelu aerodynamicznym. Ukryte, zintegrowane z całą ramą hamulce oraz wewnętrze prowadzenie linek w znaczący sposób redukują opory powietrza. 

Najważniejszą cechą pod względem aerodynamiki jest jednak maksymalne zmniejszenie pozycji natarcia powietrza przez jednolite zespojenie ramy wraz z widelcem oraz mostkiem.

Strumień powietrza gładko przepływa po rowerze przez co oszczędzamy energię wkładaną w uzyskanie danej prędkości.

ZAWODY W WARUNKACH ZEWNĘTRZNYCH

Triathlon przecież nie jest dyscypliną, która odbywa się w warunkach labolatoryjnych. Dlatego nowy Norcom sprawdzany jest przede wszystkim na drodze! Oprócz unikalnie zaprojektowanej ramy zwrócono uwagę na parametry techniczne użytych materiałów. 

Norcom Straight wykonany jest z najwyższej jakości formowanego karbonu. W porównaniu z poprzednim modelem D6 jest on o 26% sztywniejszy w okolicy supportu co bezpośrednio przekłada się na generowaną prędkość

Mocowanie tylnego koła umieszczono na pionowym, regulowanym horyzontalnie haku co pozwala na idealne dopasowanie długości pomiędzy ramą a kołem. Takie rozwiązanie w znaczny sposób poprawia sztywność/stabilność roweru oraz ułatwia zdjęcie koła w razie złapania gumy.

 

Specyfikacja: 

Geometria: